Są takie karty kredytowe, które systematycznie używane przynoszą nam bonifikaty i premie, sprawiają też że wydając oszczędzamy. Jak to się dzieje? Niektóre banki proponują stałym klientom, oraz tym, którzy kochają robić zakupy zwrot kilku procent wartości wydanych pieniędzy. A więc im więcej wydasz, tym więcej odłożysz. Jest cała sieć dobrych marek, które w trosce o klienta oferują stały rabat, z przeznaczeniem na oszczędzanie. Okres bezodsetkowy na karcie wynosi do 51 dni i dotyczy transakcji gotówkowych i bezgotówkowych. Dokonując zakupów można je rozłożyć na wygodne i dogodne raty, tak aby spłacić dług w całości i bez odsetek. Aż dwa razy w roku można skorzystać z takiej promocji do karty kredytowej i rozłożyć dokonany zakup nawet na 12 miesięcy.

Wybrane banki oferują bardzo wysoki limit kredytowych do takich promocyjnych kart. Może on wynosić nawet 100 000 zł. Przy wysokim limicie kredytowym jest większa sieć handlowa, w której obowiązują rabaty. Dotyczy to nie tylko sklepów konwencjonalnych, ale też wszystkich punktów internetowych. Karty z myślą o bezpieczeństwie klientów sa ubezpieczone na atrakcyjnych warunkach finansowych. Do tak atrakcyjnej formy oszczędzania przy wydawaniu włączyła się sieć sklepów Carrefour, która dodatkowo oferuje posiadaczom takich kart bony rabatowe, za każde wydane 30 zł. Sieci handlowe, które oferują atrakcyjne, wyższe rabaty, to znane i popularne marki odzieżowe, moda luksusowa, obuwie, bizuteria i kosmetyki, urządzanie domy, żywność w sklepach Carrefour i Piotr i Paweł, biura turystyczne. To wyjątkowa karta kredytowa, dzięki której oszczędzasz przez cały rok.

A warto pamiętać, że funkcja cashback jest traktowana jako nagroda i do wysokości 760 zł jest zwolniona z podatku. Co najmniej taką sumę możesz oszczędzić w całości, a dodatkowo wzbogacić się o kilka fajnych rzeczy, o których można było do tej pory jedynie pomarzyć. To nowoczesna forma oszczędzania połączona z całkiem przyjemnym wydawaniem pieniędzy. To się naprawdę opłaca. Warto wypróbować, warto sprawdzić.